Gizlilik


Gizlilik

Gizliliğiniz, sizinle ilişkimizin önemli bir parçasıdır. Gizliliğinizi korumak, güvenli bir web ortamı sağlama misyonumuzun bir parçasıdır. Hizmetlerimiz dahil sitemizi kullanırken, bilgileriniz kesinlikle gizli tutulacaktır. Web sitemizdeki içerikler halka açıktır; bu yüzden lütfen başkalarıyla ilişkilerde kişisel bilgilerinizi göndermeyin. Bu eylemler için sorumluluk kabul etmiyoruz, çünkü sitemizde yeterli ve güvenli posta içeriği sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmayacağız, kiralamayacağız veya paylaşmayacağız.

Sitemizi ziyaret ettiğinizde, bilgisayarınız ve web sitemize nasıl eriştiğiniz hakkında teknik bilgiler toplar ve bilgisayarınızın İnternet Protokolü (IP) adresi, bilgisayarınızın kullandığı işletim sistemi, tarayıcı (örn. Chrome, Firefox, Internet Explorer veya diğer), Internet servis sağlayıcınızın adı (ISS), geldiğiniz web sitesinin Tekdüzen Kaynak Bulucu (URL) ve bir sonraki hangi URL'ye gidileceği ve belirli işletme ölçümleri gibi. Bu genel bilgi, sitemizin nasıl görüntülendiğini ve kullanıldığını daha iyi anlamamıza yardımcı olmak için kullanılabilir. Sitemiz hakkındaki bu genel bilgileri kamuoyu ile paylaşabiliriz. Örneğin, sitemize gelen günlük tekil ziyaretçi sayısındaki bilgileri potansiyel şirket ortaklarımızla paylaşabilir veya bunları reklam amaçlı kullanabiliriz. Bu bilgiler, sizinle iletişim kurmak veya sizi tanımlamak için kullanılabilecek kişisel verilerinizi içermemektedir.

Web sitemizin diğer sitelere bağlantılar veya Banner'lar yerleştirdiğimizde, lütfen bu tür içeriklerin, uygulamaların veya bu sitelerin gizlilik politikalarını kontrol etmediğimizi unutmayın. Yönetilen siteler dışında ilandesk'ten başka herhangi bir web sitesinin gizlilik politikaları veya bilgi toplama uygulamaları için herhangi bir onay vermemekte veya sorumluluk almamaktayız.

Tanımlanabilir bilgilerinizi bize ulaştırırken korumak için mevcut en yüksek güvenlik standardını kullanıyoruz. Sunucularımızda depolanan tüm veriler, yetkisiz kullanım ya da etkinlik gerçekleştirilememesi için güvenlik duvarı tarafından korunmaktadır.

Gizlilik Politikamızın bölümlerini herhangi bir zamanda ve ya zaman zaman değiştirme,  ekleme veya kaldırma hakkını saklı tutarız. Bu değişiklikler sitemizde halka açık olarak yayınlanacaktır. Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, gizlilik politikamızın tüm şartlarını kabul etmiş olursunuz. Bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Gizlilik politikamızın şartlarını kabul etmiyorsanız, web sitemizi kullanmayı bırakmalısınız.